Lūpų priežiūra šaltuoju metų laiku: išlaikykite savo lūpas švelnias ir drėgnas

Lūpų priežiūra šaltuoju metų laiku: išlaikykite savo lūpas švelnias ir drėgnas

Šaltis, vėjas ir sausumas gali turėti neigiamą poveikį mūsų lūpoms.

Šaltuoju metų laiku lūpų oda tampa labai jautri ir linkusi į sausumą bei įtrūkimus. Todėl svarbu suteikti tinkamą priežiūrą savo lūpoms, kad jos būtų švelnios, drėgnos ir apsaugotos nuo aplinkos veiksnių. Norime pasidalinti keletu patarimų lūpų priežiūrai šaltuoju metų laiku.

  1. Drėkinkite lūpas reguliariai: Šaltuoju metų laiku oro sąlygos gali išsausinti lūpas ir atimti joms drėgmės. Todėl svarbu naudoti drėkinamąjį lūpų balzamą arba aliejų, kad išlaikytumėte lūpų drėgmę. Išbandykite Henne Organics siūlomą Prabangų lūpų balzamą. Tai 100% natūralus ir ekologiškas drėkinamasis lūpų balzamas. Prabangios ir maitinančios sudedamosios dalys užtikrins drėkinimą Jūsų lūpoms.
  2. Net ir šaltuoju metu laiku pasidarykite lūpų šveitimą. Tam puikiai tiks Henne Organics Lūpų šveitikliai. Šis šveitiklis yra įkvėptas Švedijos gamtos, o kvapas primena šviežiai surinktas miško uogas. 
  3. Nepamirškite palepinti lūpų specialiai tam skirtomis kaukėmis. Puikios tekstūros ir kvapo Henne Organics lūpų kaukė. Lūpų kaukė pasižymi  maitinančioms sudedamosioms dalims, tokiomis kaip šaltalankis ir vytiokraštė. Ši kaukė padės atkurti ir raminti Jūsų lūpas, tuo tarpu lengvas saldus citrusinis kvapas pradžiugins Jūsų pojūčius. Tai prabangi ir neišvengiama lūpų gydymo priemonė.
  4. Gerai valgykite ir gerkite pakankamai vandens: Mūsų mitybos ir gėrimų įpročiai gali turėti įtakos mūsų lūpų būklei. Rūpinkitės sveika ir subalansuota mityba, kuri apima pakankamą kiekį vitaminų ir mineralų. Taip pat gerkite pakankamai vandens, kad išlaikytumėte organizmo hidrataciją, kuri taip pat padės išlaikyti lūpas drėgnas.

Laikykitės šių patarimų ir rūpinkitės savo lūpomis

Kad lūpos būtų švelnios, drėgnos ir apsaugotos nuo aplinkos veiksnių. Prisiminkite, kad reguliarios ir tinkamos lūpų priežiūros praktikos padės išlaikyti lūpas sveikas ir gražias net šaltuoju metų laiku.Grįžti į tinklaraštį