Žvilgsnis į Odos Priežiūrą šaltuoju metu laiku

Žvilgsnis į Odos Priežiūrą šaltuoju metu laiku: Pridrėkintas ir Spindintis Veidas

Atėjus šaltąjam metų laikui mūsų odos priežiūra turi prisitaikyti prie šio nuostabaus metų laiko reikalavimų. Kaip jau žinome, orai tampa šalti, o tai gali turėti įtakos mūsų odos būklei. Taigi, norėtume pasidalinti keliais naudingais patarimais, kaip prižiūrėti savo odą šaltuoju metų laikotarpiu ir padaryti ją spindinčia ir sveika.

 

  1. Vanduo, Vanduo, Vanduo!

Tai ne tik pirmas patarimas, bet ir pirmasis mūsų odos gerinimo burtas! Nuo vidinių vandenų rezervų priklauso odos elastingumas ir sveikumas. Ruduo ir žiema yra nuostabus laikas gėrimams, tokiam kaip šiltos arbatos, natūralūs sulčių kokteiliai ir, žinoma, daug vandens. Puoselėkime gėrimo įpročius, ir mūsų oda tikrai atsilieps gražia išvaizda

    2. Drėkinančios priemonės

Šaltasis metų periodas gali būti nepastovus laikas, kurio metu temperatūros svyravimai gali sukelti stresą mūsų odai. Todėl svarbu tinkamai prižiūrėti savo odą ir pritaikyti veido kremą, kuriame būtų natūralių ingredientų. Apsvarstykite natūralius produktus, turinčius drėkinančių ir apsauginių savybių, kad odai suteiktumėte švelnumo ir apsaugotumėte nuo nepalankių oro sąlygų. Woods_ Copenhagen Giliai drėkinantis veido serumas ir Kasdienis drėkinamasis veido kremas,  puikus duetas odos drėkinimui. Intensyvus Hydra Serum greitai ir lengvai įsigeria į odą, sudarytas iš natūralaus karagenano ir antarktino, kad suteiktų gilų ir ilgalaikį drėkinimą bei atstatytų odos švelnumą. Lengvas veido drėkinamasis kremas, sukurtas akimirksniu suteikti intensyvaus drėkinimo. Natūralaus hialurono rūgšties įtraukimas veikia kaip drėgmės magnetas, padedantis išlaikyti vandens balansą ir sveiką išvaizdą, bei mažinant smulkias raukšles ir gilumines raukšles. Esminės omega-3, -6 ir -7 riebalų rūgštys ir maistinės medžiagos padeda atkurti saulės pažeidimus ir skatina kolageno gamybą. Įtraukus actibiome - išmintingą natūralių komponentų sudėtį, mažėja paraudimas ir odos trūkumai, aktyviai atkuriant odos pH balansą ir natūralią apsaugą.

    3. Odos šveitimas

Nepamirškite reguliariai šveisti savo odą, kad ji būtų sveika ir spindinti. Rudens ir žiemos saulė gali palikti ant odos saulės poveikio pėdsakų, todėl svarbu pašalinti negyvas odos ląsteles, kad atsiskleistų jaunatviškas ir švytintis odos sluoksnis. Pas mus rasite nuostabų ir švelnų Giliai valantį veido šveitiklį. Tai Valomasis ir šveičiantis šveitiklis su glikolio rūgštimi ir įvairaus dydžio mikro-dalelėmis, pagamintomis iš aplinkai draugiško ir natūralaus ugnikalnio rilaito, smulkiai supjaustomis siekiant efektyviai giliai valyti odos sluoksnius. Jis aktyviai pašalina nešvarumus ir atsargiai valo poras, nesunaikindamas odos natūralių riebalų.

   4. Apsauga nuo saulės 

Nors dienos tampa tamsesnės, tai nereiškia, kad turėtume pamiršti apie saulės apsaugą. Nepriklausomai nuo sezono, saulės spinduliai gali būti žalingi mūsų odai. Taigi, visada naudokite apsauginį kremą su tinkamu SPF (saugumo faktoriumi), kad apsaugotumėte savo odą nuo neigiamų saulės spindulių poveikio.

Leiskime savo odai mėgautis šiuo laikotarpiu ir rūpinkimės jos sveikata ir grožiu. Prisiminkime, kad kiekviena oda yra unikali, todėl svarbiausia atrasti produktus ir priemones, kurios mums geriausiai tinka. Su šiais patarimais jūsų oda bus sudrėkinta, saugi ir spindinti net ir šaltomis rudens ar žiemos dienomis. 

Grįžti į tinklaraštį