Savaiminio įdegio priemonės - kaip išsirinkti tinkamiausią?

Savaiminio įdegio priemonės - kaip išsirinkti tinkamiausią?

Savaiminio įdegio priemonės tampa vis populiaresnės, suteikdamos galimybę pasiekti žavingą įdegį bet kuriuo metu. Tai puiki alternatyva soliariumų ir saulės įdegiui, nes galima suteikti odai saulės paliestos odos išvaizdą be saulės spindulių daromos žalos. Šiuo metu rinkoje tikrai didelis pasirinkimas savaiminio įdegio priemonių. Taigi, kaip pasirinkti tinkamiausią? Pasidalinsime keliomis įžvalgomis, kurios gali padėti išsirinkti optimamliausią priemonę tavo odai.


1. Pradėk nuo savo odos tipo.

Kiekviena oda yra unikali, todėl pirmas žingsnis - atkreipti dėmesį į savo odos tipą. Ar tavo oda lengvai įgauna spalvą, ar galbūt yra linkusi į paraudimą? Jeigu turite šviesią odą, verta pasirinkti lengvesnę savaiminio įdegio priemonę. Tamsesnės odos atspalviams gali būti tinkamesnė stipresnė formulė.

 

2. Apsvarstykite produkto tipą.

Savaiminio įdegio priemonės gali būti skirtingos: serumai, losjonai, purškikliai, putos ar kremai. Pasirinkimas priklauso nuo asmeninės patirties ir pageidavimų. Losjonai dažnai lengviau tepami ir greičiau susigeria, o purškikliai gali būti patogūs naudoti. Serumai suteikiantys įdegį pasižymi drekinamuoju poveikiu. Jeigu tavo oda yra linkusi sausėti, yra dehidratuota, rinkitės kremus arba serumus, mat šie neretai odą drėkina ir maitina. Nuostabus pasirinkimas yra ir savaiminio įdegio lašiukai veidui, kurie suteikią subtilų atspalvį. Juos įlašindami į savo kasdieninį drėkinamąjį kremą, gausite odos drėkinimą bei saugų natūralų įdegį.  Tuo tarpu riebios odos savininkams rekomenduotina rinktis savaiminio įdegio losjonus ar purškiklius. Ieškantiems natūralios ir švelnios įdegį skatinančios priemonės, Woods_Copengahen savaiminio įdegio lašiukai - tobulas pasirinkimas. Jie sukurti iš saugių ir natūralių cukraus išgautų įdegio medžiagų, kurios turi ilgalaikį poveikį odai. O sumaišę juos su Woods_Coepnhagen kasdieniniu drėkinamuoju kremu išgausite ir puikų odos drėkinimą, kuris taip pat skatina ir kolageno gamybą.

 

3. Skirkite dėmesį sudėčiai.

Kokybiška savaiminio įdegio priemonė turės gerai subalansuotą sudėtį, kuri užtikrins vienodą įdegį be dėmių ar nepageidaujamų atspalvių. Pažvelkite į produktų sudėtį ir pasirinkite tuos, kurių formulėje yra odą maitinančių ir drėkinančių komponentų. 

Atsiminkite, kad savaiminio įdegio priemonės yra ne tik apie spalvą, bet ir apie odos priežiūrą. Rinkitės produktus, kurių formulės būtų švelnios ir saugios jūsų odai.Grįžti į tinklaraštį